Aizvien vairāk cilvēku mūsu sabiedrībā sāk interesēties par veidiem, kā uzlabot savu dzīvi, kā kļūt harmoniskākiem, kā būt laimīgiem.

Jaunākie zinātnes atklājumi apstiprina senās zināšanas – būt laimīgam ir prasme. Tas ir domāšanas veids un noteiktu darbību kopums, to var iemācīties un attīstīt.

Ceļš uz ikdienas laimi sākas ar darbu pašam ar sevi. Tas tikai sākumā šķiet viegli. Katrs, kas sācis kaut ko darīt šajā virzienā, ātrāk vai vēlāk saprot, ka šajā ceļā ir kāpumi un kritumi un, pats trakākais, ka nepietiek tikai ar to, ka izlasām vienu grāmatu aiz otras un zinām „kā jābūt”. Tas, kas atšķir lasītājus no darītājiem – ir iegūto zināšanu praktiskā pielietošana.

Tas, ko es piedāvāju, ir tieši praktiskās zināšanas, iemaņas, tehnikas tiem, kas vēlas no lasīšanas pāriet pie darīšanas. Šajā ceļā nepieciešams atbalsts un arī tas ir iekļauts!

Es aktīvi interesējos par dažādām personības attīstības iespējām vismaz gadus 15. Esmu izmēģinājusi dažādas tehnikas, pieejas, padomus, daudz lasījusi un meklējusi papildus informāciju. Tā kā šī mana interese ir kļuvusi par lielu un nopietnu manas dzīves sastāvdaļu, esmu to arī papildus studējusi un ieguvusi „Law of Attraction Advanced Practitioner” sertifikātu (viens no autoriem ir Joe Vitale, no „The Secret”) .

Šis semināru cikls tapis manas pieredzes rezultātā, tajā piedāvāju tikai to, kas reāli strādā un ir pietiekami vienkāršs, lai to varētu praktizēt ikdienā, saglabājot ierasto dzīves ritmu.

Šī semināra galvenais mērķis ir palīdzēt jums uzlabot savu dzīvi, lai varat pilnvērtīgi baudīt katru dienu, visu savu dzīvi. Lai tā veidotos tāda, kādu jūs to vēlaties. Lai jūs prastu būt savas dzīves noteicēji. Seminārs sastāv no 12 nodarbībām. Katrā nodarbībā ir paredzēta teorētiskā daļa un praktiskās nodarbības jeb darbnīca.

 • Visuma likumi – ievads. Trīs vaļi, kas nosaka Visuma likumu darbību – Domas. Kā tās rodas, darbojas, kā tās vadīt.
 • Kas es esmu un ko es vēlos? Izvēle un definēšana.
 • Trīs vaļi – Emocijas. Par ko tās liecina. Kā justies labi.
 • Trīs vaļi – Rīcība. Kas un kā jādara.
 • Pievilkšanās process darbībā. Kā prasīt, kā noticēt.
 • Pārmaiņu sākums – Pateicība.
 • Vizualizācija. Ko tas nozīmē un kā to darīt.
 • Nauda. Darbs ar saviem aizspriedumiem.
 • Attiecības. Darbs ar saviem uzskatiem un principiem.
 • Veselība, izskats, svars – kā tos sakārtot.
 • Dažādas tehnikas ikdienas izmantošanai.
 • Kopsavilkums – Visuma likumi darbībā. Tieši praktiskās nodarbības rada šī kursa pievienoto vērtību. Jums būs iespēja strādāt ar savām vēlmēm, mērķiem, prioritātēm, sakārtot savas domas, emocijas un apgūt praktiskus paņēmienus turpmākai lietošanai.

 EFT (Emotional Freedom Technique) ir praktiska pašpalīdzības metode. Tā palīdz noņemt stresu, fiziskas sāpes, kā arī palīdz vadīt savas emocijas, piemēram, dusmas, aizvainojumu, nemieru un bailes. Kontekstā ar personīgo izaugsmi šī metode palīdz arī, lai mainītu savus traucējošos uzskatus un pārliecības.

Šī metode sevī apvieno senās austrumu zināšanas par akupunktūru un enerģijas plūsmu organismā ar mūsdienu jaunākajiem atklājumiem psiholoģijā. Par šīs tehnikas radītāju un pamatlicēju tiek uzskatīts amerikānis Garijs Kreigs (Gary Craig), kurš to izstrādāja pagājušā gadsimta 90.gados. Kopš tā laika metode ir attīstījusies, ieguvusi simtiem tūkstošu piekritēju un sekotāju visā pasaulē, par to sarakstītas grāmatas, uzņemtas filmas. Pasaules līmeņa EFT eksperti norāda, ka šo metodi var lietot pilnīgi jebkurai problēmai.

Emocionālās brīvības tehnikas nosaukums norāda uz tās iedarbības veidu – tā attīra emocionālos blokus, kuri izveidojušies fiziskajā ķermenī emocionālu pārdzīvojumu rezultātā. Tādā veidā tiek atrisināts jebkuras problēmas cēlonis, tai pat laikā likvidējot sekas.

Lai lietotu šo vienkāršo metodi, nav nepieciešamas speciālas prasmes, spējas vai pasaules uzskati, tā ir pieejama katram. Metodes pamatā ir noteiktu punktu viegla punktēšana noteiktā secībā, paralēli koncentrējot savas domas un uzmanību uz konkrēto problēmu. Viens seanss aizņem 2-5 minūtes, to var veikt gandrīz jebkur un bieži vien ar to ir pietiekami, lai atrisinātu vai jūtami samazinātu problēmu (sāpes, dusmas, aizkaitinājums, bailes). Tomēr citreiz nepieciešams arī ilgāks darbs un vairāki seansi, sevišķi, ja runa ir par problēmām, kuru sakne mums nav uzreiz apzināma.

Šīs tehnikas lielākais pluss un arī mīnuss vienlaicīgi ir tas, ka tā patiešām ir TIK vienkārša. Pluss tāpēc, ka palīdz. Mīnuss – tāpēc, ka grūti tam noticēt!

Mana interese par EFT radās, studējot Visuma likumus, šī metode iekļauta arī „12 laimes atslēgu” kursā. Esmu daudzkārt pārliecinājusies par šīs metodes vienkāršību un efektivitāti gan savā, gan apkārtējo cilvēku dzīvēs.

Šobrīd es piedāvāju individuālas konsultācijas, kuru laikā tiek apgūti EFT pamati un strādājam ar katra klienta aktuālajām problēmām.

Individuālās konsultācijas. Lai kas tas būtu, ko vēlaties sasniegt, ko panākt vai no kā atbrīvoties – tas vienmēr saistīts ar pārmaiņām. Un pārmaiņas ir sarežģīts process. Šajā procesā jums ne vienmēr varēs palīdzēt tuvinieki, jo viņi jūs pazīst tādu, kāds jūs vienmēr esat bijis līdz šim. Tuviniekiem reizēm grūti pieņemt, ka jūs maināties, jo tas nozīmē kaut kādas pārmaiņas arī viņiem pašiem. Bet dzīve iet uz priekšu…

Tāpēc ir labi, ja blakus ir kāds neitrāls cilvēks, kurš jums palīdz mainīties, kļūt tādam, kāds vēlaties būt, kas virza, atbalsta un iedvesmo.